Hakkımda

Müşterilerimizin aramalardan daha fazla müşteri kazanmasına yardımcı oluyorum.

DÜZENLENEN SAYFALAR
0
sayfa
Tamamlanan
İşler
0
3 adet devam eden
Yönetilen
Reklamlar
0 +
Reklam
Mutlu
Müşteri
0
yüzde

Slide
Aldığınız Hizmetleri Unutun!

Murat ERDOĞAN Nasıl Çalışır?

Yenilik ve yaratıcılığa olan güçlü tutkumuz, bizi mükemmel bir dijital pazarlama ortağı yapıyor. Müşterilerimizin gelir düzeylerini yükseltmek için sürekli olarak yeni yollar bulmaya çalışıyoruz.

Yenilik ve yaratıcılığa olan güçlü tutkumuz, bizi mükemmel bir dijital pazarlama ortağı yapıyor. Müşterilerimizin gelir düzeylerini yükseltmek için sürekli olarak yeni yollar bulmaya çalışıyoruz.

5 yılı aşkın süredir dijital pazarlama ve grafik tasarım üzerine sadece yalnızca Türkiye'deki müşterilerilerle değil, küresel markalarla da çalışmışlardır.

Çünkü sunabileceğimiz sonuçlardan çok eminiz ve hizmetlerimizden memnun kalacaksınız. Uzun vadeli sözleşmeler yapmıyoruz!

İş hayatında zamanın para olduğunu biliyoruz, bu nedenle (kendimiz ve müşterilerimiz için) gerçekçi son tarihler belirler ve bunlara bağlı kalırız.

Sertifikalar

  • a1
  • a2
  • a3
  • a4
  • a5
SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz Örnekler Veriyormusunuz?

Maalesef ücretsiz numune sağlamıyoruz – bu bizim kurallarımızdan sadece biri. Ücretsiz örnekler, tam bir proje bağlamında metin yazarlığımızın hakkını vermez. Ücretsiz çalışma, ücretlendirmemiz gereken araştırma, yapılandırma, taslak, düzenleme ve düzeltmeler için de zaman alır.

Seo Konusunda Yardımcı Oluyormusunuz?

Evet. Yüksek yetkili bir web sitesinden web sitenize geri dönen her bağlantı (backlink), SEO’nuza yönelik size ekstra ‘puanlar’ verir ve arama motorları için önemli hususlardan biridir. Geri bağlantılar uzmanlığı, alaka düzeyini ve kaliteli içeriği kanıtlar. SEO’nun bir başka unsuru da popülerliktir ve ne kadar fazla yönlendirme trafiği elde ederseniz, popülariteniz o kadar iyi olur, bu nedenle konuk blogları aynı anda birkaç önemli SEO faktörünü iyileştirmeye çalışır.

İş Teslimi

İlk sorduğumuz şey, son teslim tarihinin ne olduğu. Çok son dakika olmadığı sürece, işlerinizi konuştuğumuz zaman’da hazırlayacağız. Bir son tarihiniz yoksa, size bunun ne kadar süreceğine dair bir tahmin sunar ve ilerlememiz hakkında sizi bilgilendiririz.

Tasarımlar'dan Memnun Olmazsam Ne Olacak

İlerledikçe metnimizi gözden geçirmeyi seviyoruz. Taslağınızdan memnun kalana kadar sınırsız değişiklik sunuyoruz (sebep dahilinde). Ardından, bir sonraki göreve geçmeden önce tüm geri bildirimlerinizi dikkate alıyoruz.

Hangi Sektörlere Hizmet Veriyoruz?

Hemen Hemen her sektöre hizmet veriyorum ama bazen müşteri seçme hakkım her zaman saklı tutuyorum.