İnstagram Reklam Hizmeti

Her gün 400 milyondan fazla kullanıcı burada

Bir sorunuz mu var, nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz?

  «Gönder» düğmesine tıklayarak, kişisel veri işleme politikasını kabul etmiş olursunuz.

  İnstagram Reklam

  İnstagramReklam Hizmeti

  • Sektör Analizi

   Markanızın yer aldığı sektörü araştırıyor ve reklam stratejilerimizi buna göre şekillendiriyoruz.

  • Rakip Analizi

   Aynı sektörde yer aldığınız ve kendinize rakip olarak gördüğünüz firmaları sizden istiyor ve bunlara ek olarak bizim de araştırmalarımız sonucu size rakip olabilecek markaları inceliyor ve raporluyoruz.

  • Hedef Kitle Analizi

   Markanızın doğru kişilere erişmesi adına pazar araştırması yaparak potansiyel müşterilerinizi buluyoruz.

  • Entegrasyon

   Sosyal medya reklamlarının takibini yapabilmek için web sitenize kod entegrasyonlarını yapıyoruz.

  • Yeniden Pazarlama

   Bir süre önce markanız ile en ufak şekilde iletişime geçmiş kişileri tekrardan hedef kitlenize dahil ederek sonuca ulaştırıyoruz.

  • Raporlama

   Süreç içerisinde yapılan tüm işlemler belirli periyotlar aralığında tarafınıza raporluyor ve durum değerlendirmesi yapıyoruz.

  İnstagram
  Reklam Süreçleri

  Sağlam bir içerik pazarlama stratejisini etkili bir şekilde uygulayacak şekilde şirketlerle çalışmak için bir yol haritası oluşturduk.

  • Rectangle-Copy-18

   Araştırma

   Sosyal medya reklamcılığına başlamadan önce, bulunduğunuz sektörü inceleyerek gerekli analizler tarafımızca yapılmaktadır. Bu aşamadan sonra mevcut ve potansiyel rakiplerinizi tespit ederek, kullanılan reklam modelleri, reklam dilleri, web siteleri ve sosyal medya kanallarının kullanımı araştırılmaktadır.

  • Rectangle-Copy-17

   Rakip Analizi

   Sosyal medya reklamcılığını kullanan markaların tercih ettiği reklam modellerini, reklam alanlarını ve hedef kitlelerini görebiliyor ve bunlara göre rakip analizi gerçekleştirebiliyoruz. Bu süreçte sizin markanıza rakip olabilecek potansiyel firmaları tespit ediyor, stratejilerini inceliyor ve buna göre yeni fikirler üreterek sizi her zaman bir adım öne geçiriyoruz.

  • Rectangle

   Hazırlık

   Murat ERDOĞAN olarak yaptığımız araştırma ve rakip analizlerinin ardından artık sizin markanız için gerekli hamleler planlanır ve işleme almak için takvim oluşturulur. Bu süreçte önümüzdeki 15 günün planı hazır hale getirilir.

  • Group-9

   Uygulama

   Artık her şey hazır. Sosyal medya reklamcılığında gerekli olan tüm aşamaları tamamladıktan sonra markanızı kısa sürede, doğru yerde, doğru kişilere gösterme zamanı geldi.